Передогляд курсів

Очікуємо вихід нової програми підвищення кваліфікації з к.ф.н. Іриною Соколовою

Створюйте неперевершені дизайни у ресурсі Сanva. Досягайте динамічності тексту за допомогою анімації. Організуйте команду та працюйте над проектами у реальному часі.  Сервіс пропонує великий банк зображень, шрифтів, шаблонів та ілюстрацій. Долучайтесь до курсу!

Дошку Jamboard  максимально зручно використовувати в процесі онлайн навчання.  ЇЇ використання настільки інтуїтивно зрозуміле і просте, що не вимагає додаткової підготовки учнів. Чудова нагода створити командні проекти та спостерігати за їх виконанням онлайн. Зростаємо разом!

Якщо Ви мрієте про сучасні навчальні підручники та робочі зошити, які б наочно та динамічно  представили навчальний матеріал — Wizer.me готове рішення. Ваші заняття будуть творчі та індивідуальні, теми уроків оживуть і заговорять Вашим голосом – і це ще далеко не всі можливості. Чекаємо саме Вас на нашому курсі! 

Padlet – віртуальна стіна для збереження, організації та спільної роботи з різним контентом у інтернет просторі. Проект, який легко можна модерувати командно. Майданчик для обміну ідеями та інформацією. Незамінимий ресурс  у навчальній діяльності. Чекаємо на educateme!

Prezi дозволяє створювати захоплюючі неймовірні презентації. У презентації Prezi можна розмістити ролик з YouTube або з комп’ютера. Можна бути впевненим: якщо відео відтворюється на одному комп’ютері, воно точно запуститься на всіх інших! Запис на курс розпочато!

Чудовий інструмент для того, щоб поєднати онлайн і офлайн навчання, залишивши тільки плюси кожного формату. Вам не потрібно бути в одному приміщенні з учнем, щоб мотивувати та залучати до процесу. Безкінечний ресурс для потоку Вашої творчості. Чекаємо саме на тебе!

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.