Архіви: Курси


Free

Онлайн ресурси для розвитку навичок спілкування іноземними мовами

Створюйте власні інтерактивні завдання та вправи за допомогою простого у використанні програмного забезпечення LearningApps. Тренуйте вимову та навички говоріння ваших учнів за допомогою програми з двомірною графікою Voki. Використовуйте мінімалістичний інструмент AnswerGarden на Ваших онлайн та офлайн заняттях. Створюйте власні вправи для тренування матеріалу уроків та тестові завдання за допомогою LearningSnacks.

Free

Бліц курс Mentimeter (free)

Mentimer — цікавий сервіс, що дозволяє ставити запитання класу та отримати миттєвий зворотний зв’язок через будь-які мобільні пристрої, які мають доступ до Інтернету. Сервіс дає чудову можливість показати швидкий зворотний зв’язок із слухачами

Free

Онлайн інструменти для розробки навчальних матеріалів змішаного навчання: від теорії до практики

Вивчаємо та практикуємо ресурси Prezi i Miro
Prezi – це неперевершений ресурс для презентації ваших ідей. Все стає динамічним та професійним.
Miro – мультимедійна дошка для спільного редагування та зберігання інформації. Усі матеріали: документи, зображення, презентації, інтернет посилання, аудіо та відео – для вас та вашої команди доступні в один клік.

Free

Теорія і практика використання онлайн ресурсів для провадження дистанційної форми навчання

Дистанційний курс підвищення кваліфікації вчителів Програма Б (1 модуль): Тривалість курсу 30 годин – 1 кредит ЄКТС  © Що дасть вам цей курс? Розвиток навиків для ефективного викладання у змішаному форматі навчання Уміння тримати увагу аудиторії під час онлайн занять Майстерність у створенні унікального навчального контенту Розкриє нові викладацькі перспективи Три кроки до вашого успіху:   

Free

Дигіталізація освітнього процесу

Вивчаємо від А до Я ресурси Jamboard та Wizer.me
Jamboard – це інтернет ресурс, що базується на хмарних технологіях та дозволяє візуалізувати навчальний матеріал на спільній дошці в режимі реального часу.
Wizer.me – інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів. Доступ до спільноти педагогів та навчальних онлайн ресурсів. ©

Привіт, ласкаво просимо назад!
Забув?
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.